Kargo ve Teslimat

 KARGO VE TESLİMAT

 

 

Sipariş Takibi

 

Siparişinizin durumunu dilediğiniz zaman üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" bölümündeki "Siparişlerim” sekmesinden takip edebilirsiniz.

 
 Teslimat 
Ürünler, sipariş onaylandıktan sonraki iki iş günü içerisinde kargoya verilir. Saat 15:00' den sonra verilen siparişleriniz, Resmi tatil ve Bayram günlerine rastlayan siparişleriniz takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir. Teslimat alanımız Türkiye sınırları dâhilinde bulunan tüm il ve ilçeleri kapsamaktadır. Siparişiniz anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo  firması tarafından vermiş olduğunuz teslimat adresine yollanır. Satın aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde ilgili kargo firmasından cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gelecektir. Adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından şirketimize iade edilir.  
 

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız'an kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Kargo gönderim süresi ortalama 2 ile 7 gündür. İl ve ilçelere göre farklılık gösterebilir.

 

Kargo gecikmelerinden Femdergi.com sorumlu değildir.

 

Güvender Kitap A.Ş.

 

Çetin Emeç Bulvarı 1065 cd. No:29

Öveçler - Çankaya / ANKARA

Tel : 444 9 003

kitap@surat.gen.tr


 
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.